<
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bursa İl Sağlık Müdürlüğü T.C. Sağlık Bakanlığı Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bursa İl Sağlık Müdürlüğü T.C. Sağlık Bakanlığı Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Ziyaretçi Politikası

Güncelleme Tarihi: 29/08/2018

Ziyaretçi Politikası

 

 

1. Hasta ziyaret saatleri, iki binada da her gün öğle saat 13:00 -14:00 arası, akşam 19:00 -20:00 arası olarak düzenlenmiştir.

2.Ziyaretçilerin hazır ambalajlı yiyecek, içecek, sebze ve meyve dışında, yiyecek ve içecek getirmesine müsaade edilmeyecektir.

3.Bulaşıcı hastalığı olan hastaların ziyareti yasaktır. Özel durumlarda ancak yetkililerin bilgisi dâhilinde ziyaret yapılabilir.

4. Hastanemizin temiz kalması ve bulaşıcı hastalıkların yayılma riskinin azaltılması için ziyaretlerin mümkün olduğunca kısa tutulması uygun olacaktır.

5. Merdiven boşluklarının hasta, refakatçi ve ziyaretçiler tarafından amacı dışında kullanılması yasaktır.

6. Hastanemizde ve çevresindeki sigarasız alan olarak belirlenmiş bölgelerde tütün mamulleri kullanılamaz ve yasalar çerçevesinde cezai müeyyide uygulanacağını belirtiriz.

7. Hasta ziyaretlerinde her türlü mahremiyet kurallarına, hasta ve hasta yakınlarının haklarına, etik kurallara ve hastane kurallarına uyulacak, hastaların can güvenliğini tehdit edebilecek davranışlarda bulunulmayacaktır.

8. Ziyaret Talimatı dışındaki hasta ziyaret talepleri, yukarıdaki kaidelere uymak koşuluyla Hastane Yönetimi veya Nöbetçi Uzman Tabibin iznine bağlıdır.

9. Bu kurallar hasta ve ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla konulmuştur. Kurallara uyulması ve görevli personele zorluk çıkarılmaması, yaşanan olumsuzlukların Hastane Yönetimine yazılı olarak bildirilmesi rica olunur.